Lista okręgów wyborczych

NUMER

OKRĘGU

GRANICE OKRĘGU

LICZBA RADNYCH WYBIERANYCH W OKRĘGU

1.

al. Wojska Polskiego, Grunwaldzka, Osiedlowa,
Skarszewska nr 2, Wybickiego od nr 1 do nr 11.

1

2.

Bociania, Dąbka, Dobrzańskiego-Hubala, Dominika,
Gołębia, Kalinowskiego, Kleeberga, Kormorania,
Kutrzeby, Krucza, Niemojewskiego, Obrońców Poczty
Gdańskiej, Pawia, Pola, Rogali,
Sowia, Starzyńskiego, Stolarska, Sucharskiego,
Świętojańska, Unruga, Zamenhofa, Żabia, Żurawia.

1

3.

Derdowskiego, Grzybka, Kocborowska, Kryzana, Kwiatowa,
Łąkowa, Nagórskiego, Poprzeczna, Sadowa, Skarszewska
bez n-ru 2, Księdza Podpułkownika Wryczy, Kardynała
Wyszyńskiego, Żytnia.

1

4.

Brzozowa, Ceynowy, Dmowskiego, Gdańska, Hillar,
Kochanki, Kochanki-Leśnictwo, Kochanki – Strażnica
Kolejowa, Kolejowa, Kołłątaja, Legionów, Leśna,
Północna, Skorupki, Słowackiego, Wybickiego od nr 12 do
końca.

1

5.

Gimnazjalna, Hallera, Mickiewicza, Nad Wierzycą,
Sikorskiego, św.Elżbiety.

1

6.

Buchholza, Curie-Skłodowskiej, Iwaszkiewicza, Korczaka,
Krasickiego, Lipowa, Majowa, Traugutta, Tuwima,
Wiosenna, Zielona.

1

7.

Basztowa, Boczna, Browarowa, Chojnicka, Kanałowa,
Kellera, Kilińskiego, Kozia, Krótka, Krzywa, Mostowa,
Norwida, Olimpijczyków Starogardzkich, Owidzka,
Paderewskiego, Plac 16 Dywizji, Plac Koszarowy,
Podgórna, Przy Młynie, Rycerska, Rynek, Sambora,
Sobieskiego, Spichrzowa, Szewska, Tczewska, Unii
Europejskiej, Wodna, Zajezdna.

1

8.

Andersa od nr 37 do 63 (nieparzyste) i od nr 52 do 68
(parzyste), Asnyka, Droga Owidzka, Hermanowska,
Jabłowska, Jaszczurkowców, Kościuszki, Pelplińska,
Pillara, Pomorska od nr 13 do 47, Prusa, Przedmieście,
Przejezdna, Sychty, Wiśniowa.

1

9.

al. Armii Krajowej od nr 11 do 23A ( nieparzyste),
Farmaceutów, Konopnickiej, ul.Kopernika od nr 11A do 15
(nieparzyste) i od nr 20 do 34 ( parzyste),
Orzeszkowej, Żeromskiego.

1

10.

al. Jana Pawła II, Bądkowskiego, Osiedle 800-lecia,
Sienkiewicza, Wróblewskiego .

1

11.

Pomorska od nr 2 do 12D ( parzyste) i od nr 3 do 11H (
nieparzyste), ul. Szumana, Osiedle Szumana.

1

12.

Blocka, Bohaterów Westerplatte, ul.Kopernika od nr 1 do
11 ( nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste),
Lubichowska od nr 2 do 70A (parzyste) i od nr 1 do 65A
(nieparzyste), Osiedle Kopernika do n-ru 15, Reymonta,

1

13.

Osiedle Kopernika od n-ru 23.

1

14.

al. Armii Krajowej od nr 3 do 9H (nieparzyste) i od nr
2 do 58 (parzyste), Bohaterów Monte Cassino, Cesarza,
Chełmońskiego, Gryfa Pomorskiego, Kleszczyńskiego,
Maczka, Matejki, Okulickiego, Rodziny Czosków,
Staszica, Stefańskiego.

1

15.

Braterska, Bukowa, Dąbrowskiego, Dębowa, Drzymały,
Dzierżonia, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa,
Kalinowa, Kasprzaka, Kasztanowa, Kociewska, Korytybska,
Lange, Leszczynowa, Lubichowska od nr 67 do końca
(nieparzyste) i od nr 72 do końca (parzyste), Ogrodowa,
Piesika, Przodowników Pracy, Rodzinna, Skośna, Sosnowa,
Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wierzbowa, Żwirki i
Wigury.

1

16.

al. Niepodległości, Okrężna, Osiedle 60-lecia
Odzyskania Niepodległości.

1

17.

Balewskiego, Bilikiewicza, Droga Nowowiejska,
Jacobsonów, Kopicza, Maja, Osiedle Konstytucji 3 Maja,
Schwabe, Szpitalna.

1

18.

Bohaterów Getta, Borówkowa, Brejskiego, Broniewskiego,
Danusi, Dolna, Górna, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa,
Nierzwickiego, Osiedle Nad Jarem, Poziomkowa,
Przanowskiego, Sędzickiego, Szturmowskiego, Wiejska,
Zbożowa, Zachodnia.

1

19.

2 Pułku Szwoleżerów, Bajana, Chopina, Działkowa,
Harcerska, Jagiełły, Magazynowa, Murarska, Orlińskiego,
Parkowa, Piaskowa, Piłsudskiego, Polna, Rzeczna,
Skalskiego, Skarżyńskiego, Sportowa, Ściegiennego.

1

20.

Juranda ze Spychowa, Osiedle Piastów, Zblewska.

1

21.

Abrahama, Andersa od nr 1 do 33 (nieparzyste) i od nr 4
do 48 (parzyste), Cicha, Darowana, Edmunda
Falkowskiego, Heweliusza, Kraziewicza, Księżycowa,
Józefa Milewskiego, Obrońców Wybrzeża, Południowa,
Rataja, Ryszarda Rebelki, Rolna, Jana Schulza,
Słoneczna, Szornaka, Witosa.

1

Okręg nr 1 – Wojciech Pielecki
Okręg nr 2 – Anna Benert
Okręg nr 3 – Ewa Gosz
Okręg nr 4 – Zbigniew Kotlewski
Okręg nr 5 – Jarosław Czyżewski
Okręg nr 6 – Stanisław Kubkowski
Okręg nr 7 – Kazimierz Konkel
Okręg nr 8 – Jan Strzelczyk
Okręg nr 9 – Tomasz Walczak
Okręg nr 10 – Jarosław Janaszek
Okręg nr 11 – Ryszard Brzycki
Okręg nr 12 – Wioleta Strzemkowska – Konkolewska
Okręg nr 13 – Ryszard Gajda
Okręg nr 14 – Marek Jankowski
Okręg nr 15 – Aleksandra Slosarska
Okręg nr 16 – Piotr Szulc
Okręg nr 17 – Sławomir Ruśniak
Okręg nr 18 – Daniel Olszewski
Okręg nr 19 – Wojciech Milewski
Okręg nr 20 – Anna Gdaniec
Okręg nr 21 – Łukasz Przeniewski

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support